Slideshow

TEMİZ BİR ÇEVREDE SAĞLIKLI BİR YAŞAM

Final Temizlik gerek hizmet kalitesi gerekse çağdaş yaklaşımları ve kendini sürekli yenileyen yapısıyla, hem yerel yönetimlerin hem de ilgili tüm diğer kuruluşların aradığı çözüm ortağıdır.BİZ KİMİZ

Şirketimiz 1995 yılında kurulmuş olup , 01.01.2000 yılında fiili olarak Çöp Toplama ve Nakli , Cadde sokak süpürme , Cadde sokak Yıkama , Pazar Alanlarının Kaldırılması-Yıkanması , Moloz ve Hafriyat Atıklarını Toplama faaliyetlerine başlamıştır. 2006 yılında Tıbbi Atık Toplama ve Taşıma lisansını alarak bu konuda da hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Firmamız 2006 yılında Ambalaj atığı toplama-ayırma tesisi ile ilgili olarak çalışmalarına başlamış , ön lisansını almıştır.Lisans alma çalışmalarımız devam etmektedir.
Nüfusun çok büyük bir bölümünün kentlerde yaşamaya başladığı günümüzde, kentsel mekânların temizliği, yerel yönetimlerin en önemli sorumluluk alanlarından biri haline gelmiştir. Kuşku yok ki, bu sorumluluğun yerine getirilmesi, uzmanlaşmış bilgi, deneyim ve teknolojiyi zorunlu kılmaktadır.

Pek çok alanda sorunlarla boğuşan yerel yönetimler, kentsel mekânların temizliğinde de başarılı olabilmek; daha az maliyetle daha verimli sonuçlar alabilmek için bilgi, deneyim ve teknolojik açıdan yeterlik gösteren uzman kuruluşlarla çalışma gereksinimi içindedirler.

Final Temizlik, deneyimi, kullandığı üstün teknoloji ve bilgi birikimiyle, kentsel mekanların temizliğinde üst düzey bir hizmet vermektedir. "Temiz bir çevrede sağlıklı bir yaşam" ilkesiyle faaliyet gösteren Final Temizlik;

- Katı atıkların toplanması ve taşınması,
- Cadde, sokak, Pazar yerleri vb. alanların temizlenmesi,
- Cadde ve sokakların makine ile süpürülmesi, yıkanması,
- Cadde ve sokakların el ile süpürülmesi,
- Boş arazilerin temizliğinin yapılması, molozların kaldırılması,
- Tıbbı atıkların toplanarak imha alanına taşınması,
- Ambalaj atıklarının toplanması ve taşınması ,
- Konteynerlerin yıkanması ve dezenfekte edilmesi,

Konularında çalışmalarına devam etmektedir.

KALiTE BELGELERiMiZ

Final Temizlik , olarak ilkemiz her zaman kaliteli temizlik olmuş, daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek için sınırsız eğitim herzaman ilk hedefimiz olmuştur.

Final Temizlik Kalite Belgelerimiz ;

  • TSE 13111 HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ
  • ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
  • ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
  • K-1 KARAYOLU TAŞIMACILIĞI YETKİ BELGESİ

ŞİRKET POLİTİKAMIZ
Şehir temizliği ve çöp nakli yapan firmamız,
Sosyal sorumluluklarının gereği olarak hizmet kalitesini ve çevre bilincini artırmayı temel politika olarak kabul etmektedir.
Amacımız müşteri istek ve beğenisine uygun hizmeti ekonomik şartlarda sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır.
Firmamız, müşteri ve ilgili tarafların beklentilerini karşılamak üzere uygulanabilir şartları gözeterek “Sürekli İyileştirme“ anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirerek toplam kaliteye ulaşmak için çalışmaya devam edecektir.
Yasaların öngördüğü kuralları asgari baz olarak kabul eden firmamız çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve halkımızın katılımıyla kirliliği ve iş kazalarını azaltırken hizmet kalitesinde ve iş güvenliğinde sürekli gelişimi sağlayacaktır.
Genel Müdür

ARAÇ PARKI

Araçlarımızın tamamı 7/24 uydu bağlantılıdır. Geniş Araç kapasitesine sahip Filomuz her geçen gün büyümektedir

ARAÇ BAKIMLARI

Yetkili servisler ile anlaşmalı araçlarımızın periyodik kontrollerini, temizlik işlemlerini, tamir bakım işlemlerini, parça değişimlerini,yedek parça hizmetlerini sağlamaktayız

FİLOMUZ

Şirketimizde, tüm çevre bakım temizlik hizmetlerini gerçekleştirmek üzere oluşturulmuş ve farklı hizmet tiplerine uygun geniş araç filomuz mevcutturHİZMETLERİMİZ


Cadde, sokak ve meydanlar, yoğun kent yaşamı sonucunda kirliliğin en çok görüldüğü yerlerdir. Final Temizlik cadde , meydanlar ve kaldırım temizliği için özel yapılmış ekipmanlar ve eğitimli personeli ile geniş bir hizmet vermektedir.Özel yapım süpürge araçları ve arazözlerle caddeler süpürülür ve yıkanır..

FAALİYETLERİMİZ

EVSEL ATIKLAR

Cadde, sokak ve evsel atıkların toplanması ve taşınması işleri

KENT TEMİZLİĞİ

Cadde, sokak ve meydanlar, yoğun kent yaşamından arındırılır

SOKAK TEMİZLİĞİ

Sokaklar tazyikli ve deterjanlı sularla yıkanarak temizlenir

TIBBİ ATIKLAR

Tıbbi atıklar; özel donanımlı ve yönetmeliğe uygun temizlenir

BOŞ ARAZİ VE MOLOZ

İnsaat, moloz ve yıkıntı atıklarını temizleme işlemleri

İNŞAAT VE HAFRİYAT

İnşaat ve Harfiyat atıkları için araçlarımızla temizlik sağlıyoruzREFERANSLARIMIZARAÇLARIMIZ


Araçlarımızın tamamı 7/24 uydu bağlantılıdır. Geniş Araç kapasitesine sahip Filomuz her geçen gün büyümektedir.


BİZE ULAŞIN

Adres

icon Telefon : 0212 661 66 17 - 18
icon Fax : 0212 661 66 22

icon E-mail : final@finaltemizlik.com.tr

icon Adres : Yenibosna Merkez mah. 29 Ekim cad. İstanbul Vizyon Park Plazaları No:7 3. Plaza kat:8 N0:84 Çobançeşme - Bahçelievler / İSTANBUL

Languages

Menu Offcanvas